Аудит

Найважливішу роль в успішності будь-якого підприємства відіграє порядок справ в бухгалтерії. Коректність і правильність фінансової діяльності, «чистота» у всіх видах звітності – саме те, що зробить ваш бізнес по-справжньому прибутковим!

Сучасним і ефективним способом привести в порядок бухгалтерію – бухгалтерський аудит. Вказана процедура означає проведення ретельної перевірки коректності бухгалтерського обліку, а виконують послуги бухгалтерського аудиту незалежні експерти.

Хочете максимально швидко і ефективно привести свою бухгалтерію в ідеальний стан? Компанія «Аудит і Право» проводить професійний бухгалтерський аудит Київ. Наші послуги вигідні і доступні для кожного бізнесмена, а клієнтами компанії є підприємці всіх рівнів – ми здійснюємо фінансовий аудит підприємств будь-якої форми власності.

Послуги фінансового аудиту – швидка і ефективна «робота над помилками» бухгалтерії!

Згідно із законодавством України, підприємства зобов’язані раз на рік проходити обов’язковий фінансовий аудит. А адже досить часто під час візиту перевіряючих служб «спливе на поверхню» недолік або похибка бухгалтерії … Наслідки цього можуть бути різними.

Більшість підприємців замовляють послуги аудиторської перевірки, щоб «бути на коні», надавши ревізорам бездоганну звітність. Послуги фінансового та бухгалтерського аудиту від компанії «Аудит і Право» – це чудовий спосіб підготуватися до перевірки податкової служби або до обов’язкового аудиту, вчасно виправивши виявлені невідповідності.

Вирішення питання з максимальною ефективністю!

Під час проведення аудиторських перевірок важливу роль відіграє компетенція запрошених аудиторів. Якщо мета запланованого аудиту – перевірка компетентності головного бухгалтера, окремих бухгалтерів або відділу в цілому, тоді аудиторська перевірка повинна бути незапланованою. Компанія «Аудит і Право» проведе будь-який фінансовий аудит в Києві на вашому підприємстві швидко, якісно і в заздалегідь обумовлені терміни! За необхідності наші фахівці перевірять правильність заповнення податкових та інших звітностей, проведуть перевірки нарахування заробітних плат і навіть проведуть необхідні внутрішні розслідування – послуги аудиту будуть виконані за всіма правилами!

Бухгалтерський аудит підприємств – це комплексна перевірка обліку бухгалтерії і будь-якої фінансової звітності вашого підприємства, що включає в себе найбільш ефективні заходи:

  • перевірка коректності формування та правильності внесення статутного капіталу;
  • підтвердження (або виправлення) обліку запасів на підприємстві;
  • коригування (за необхідності) фінансових показників;
  • допомога в заповненні будь-яких звітностей;
  • перевірка правильності обліку основних засобів і амортизації.

Після проведення послуги аудиту наші співробітники нададуть замовнику всі необхідні консультації щодо виправлення виявлених недоліків. Ви також отримаєте професійний висновок про проведену аудиторську перевірку.

«Аудит і Право» – доступний бухгалтерський аудит в Україні!

Незалежно від обсягів і особливостей вашого бізнесу проведення подібних аудиторських перевірок вкрай необхідне. Навіть якщо покарання ревізорів вдасться уникнути – «дірки» в звітності і бухгалтерії поглинуть велику частку можливої виручки.

Крім того, під час будь-яких змін структури підприємства, випуску облігацій або зміни керівництва компанії, фінансовий аудит компаній вкрай необхідний. Потрібно максимально швидко і «тверезо» оцінити стан реальних справ на підприємстві, а за необхідності – вжити необхідних заходів.

Співпраця з нами вигідна завдяки надзвичайно широким можливостям під час перевірки – наші аудитори можуть провести перевірку буквально «кожної букви» бухгалтерії вашої фірми. Крім «обов’язкової програми», зазначеної вище, бухгалтерський аудит може включати наступні унікальні опції:

  • перевірку валідності випуску акцій або облігацій (для великих підприємств);
  • ревізію компетентності окремих співробітників бухгалтерії;
  • проведення внутрішніх розслідувань;
  • допомога коригування звітності під час зміни головного бухгалтера або керівництва компанії.

Багато компаній пропонують аудит в Києві і Україні, але їхні можливості дуже обмежені. Ось чому потрібно довіряти проведення бухгалтерських перевірок професіоналам – наші аудитори знайдуть всі уразливі місця і помилки, допущені бухгалтерами, в найкоротші терміни, і ваш бізнес стане максимально прибутковим!

Ми проводимо бухгалтерський аудит компаній наших клієнтів, ґрунтуючись не лише на побажаннях клієнта, а й на по-справжньому глибоких знаннях, здатних виявити навіть саму незначну (на перший погляд) проблему! Наші співробітники видають комплексну звітність про проведену перевірку, завдяки якій фінансовий аудит підприємств стає максимально ефективним засобом ліквідації помилок у фінансовій діяльності!

Телефонуйте нам прямо зараз, щоб отримати повноцінну консультацію, узгодити терміни і програму аудиторської перевірки. Такий підхід до ведення справ дозволить вчасно виявити проблему і знайти найефективніші шляхи її вирішення. І якщо бухгалтерський аудит проведений справжніми професіоналами, розвитку компанії ніщо не загрожуватиме!