Ініціативний аудит

На всіх етапах розвитку бізнесу (яким би він не був) необхідно періодично перевіряти коректність фінансової звітності. Своєчасне виправлення прорахунків і «слабких місць» в бухгалтерії – це важливий крок в оптимізації фінансових показників підприємства. Навпаки, відсутність своєчасного аудиту може стати початком цілого комплексу проблем, які будуть рости мов снігова куля і в підсумку приведуть до банкрутства підприємства або величезних штрафних санкцій з боку відповідних інстанцій.

Не чекаючи вердикту обов’язкового аудиту, багато бізнесменів України замовляють послуги ініціативного аудиту для отримання загальної оцінки функціонування бухгалтерії та рекомендації до оптимізації бухгалтерського обліку. І роблять це не дарма.

Ініціативний аудит – комплексна оцінка вразливих місць!

Даний вид аудиторської перевірки регулярно проводиться на вітчизняних підприємствах з різною формою власності. Наприклад, ініціативний аудит необхідний, якщо компанії (згідно законодавства України) не потрібно проходити обов’язкові перевірки. Такий вид аудиту – відмінний спосіб виявити всі «прогалини» в податковій та фінансовій діяльності фірми в максимально короткі терміни.

Ініціативний аудит проводиться на вимогу (за ініціативи) керівництва підприємства. Але тут важливо не просто провести його, а довірити справжнім професіоналам, здатним врахувати всі тонкощі бухгалтерії підприємства.

Мета такої перевірки – контроль компетентності керівника або головного бухгалтера, перевірка фінансових та інших показників роботи підприємства.

Іноді ініціативний аудит Київ необхідний і для самого керівника – наприклад, під час зміни головного бухгалтера або під час істотних змін діяльності фірми.

Існує безліч періодів роботи підприємства, коли ефективність ініціативного аудиту – максимальна:

  • під час підготовки до перевірки податкової звітності;
  • за необхідності залучення додаткових інвестицій або кредитування бізнесу;
  • під час процедури оцінювання ринкової вартості підприємства і активів;
  • для підготовки звітів про роботу компанії для акціонерів;
  • під час ліквідації компанії, зміни керівництва або головного бухгалтера.

Замовити ініціативний аудит в Києві особливо необхідно під час оцінювання сильних і слабких сторін підприємства і визначення подальших векторів його функціонування. Переваги такого виду аудиту очевидні – це виняток можливих штрафів від контролюючих органів, неминучих при наявності різних «підводних каменів» в бухгалтерії.

Аудиторська перевірка від «Аудит і Право»

Володіючи великим практичним досвідом проведення ініціативного аудиту на різних підприємствах України, ми неодноразово знаходили «некоректні» документи, які переховуються за десятками правильних на вигляд документів. Ми не приховуємо принципів своєї роботи, а тому не проти зовнішнього контролю аудиту власником, головбухом або керівником підприємства. Ось чому замовити ініціативний аудит у нас буде найправильніше – це найкращий спосіб поліпшити бухгалтерію свого підприємства і розібратися в помилках!

Найважливіший показник якості майбутньої аудиторської перевірки – репутація компанії. Послужний список компанії «Аудит і Право» – сотні успішно проведених аудиторських перевірок на різних підприємствах України! Наші клієнти – представники всіх сфер бізнесу: від приватних підприємців до директорів і акціонерів найбільших підприємств країни.

Своєчасний ініціативний аудит в Україні – це захід, значимість якого переоцінити неможливо!