Бухгалтерські послуги

Будь-який бізнес вимагає ведення бухгалтерського та податкового обліку. Навіть якщо ви приватний підприємець-ФОП, законодавство зобов’язує вас мати первинну документацію і регулярно оплачувати податкові збори. Бухгалтерський облік необхідний кожному підприємцю, і від його коректності і компетентності бухгалтерів багато в чому залежить фінансовий успіх вашого підприємства!

Ситуація ускладняється, якщо головбуха на підприємстві немає, або якщо він некомпетентний у всіх фінансових операціях компанії. Несвоєчасне подання звітності або помилки у веденні бухобліку можуть призвести до накладання штрафних санкцій ДФС та іншими державними структурами.

Крім цього, про прибутковість бізнесу можна забути – «прогалини» в бухгалтерії відобразяться у вигляді втрати значної частки доходів. Саме тому замовити бухгалтерські послуги недорого – ефективне рішення, яке щорічно приймають тисячі підприємців України!

Бухгалтерські послуги – комплексне обслуговування вашої фірми!

Бухгалтерський облік будь-якого підприємства – складний процес, який повинен виконуватися професіоналами! Бухгалтери зобов’язані вносити будь-які зміни, що виникають в процесі роботи компанії, вести облік доходів, здійснювати нарахування заробітних плат та інші розрахунки.

Від компетентності головного бухгалтера залежить загальна рентабельність вашої компанії. Але що ж робити, якщо бухгалтер не справляється з поставленими завданнями? Або оборот компанії невисокий, і необхідності в утриманні штатного бухгалтера немає?

Замовити бухгалтерські послуги в Києві – сучасне і вигідне рішення! Наша компанія надає всі види бухгалтерського обслуговування, які спростять бухоблік і зроблять ваш бізнес захищеним і прибутковим:

  • комплексне обслуговування юридичних та фізичних осіб (ТОВ, ПП);
  • бухгалтерське обслуговування підприємців-ФОП;
  • відновлення бухобліку підприємства;
  • аудит бухгалтерського обліку компанії;
  • заповнення та подання звітності;
  • кадрові послуги;
  • консалтинг.

Ми надаємо якісні бухгалтерські послуги в Україні, різноманітність і ефективність яких підійде кожному підприємцю! Незалежно від сфери, обсягів обороту або інших особливостей вашого бізнесу звертайтеся до нас – ми зробимо бухгалтерію вашої компанії по-справжньому прибутковою!

Бухгалтерські послуги від «Аудит і Право» – економія ваших коштів!

Переваги бухгалтерського обслуговування очевидні. У випадку, якщо обороти вашого підприємства невеликі, немає потреби в послугах штатного бухгалтера – обсяги документації не вимагають постійної присутності головбуха на робочому місці. Цілком вистачить і щомісячного разового бухгалтерського обслуговування, вартість якого у нас значно нижча середнього окладу головного бухгалтера в Україні!

Економія коштів можлива не тільки в цьому питанні. Ми підберемо найефективнішу систему оподаткування для вашої компанії, з огляду на особливості і обсяги її функціонування. За необхідності – наведемо порядок в первинній документації, допоможемо зі здачею звітів в перевіряючі структури.

Обираючи послуги бухгалтерського обслуговування, необхідно приділити належну увагу авторитету компанії і досвідченості фахівців. Від стану і коректності бухгалтерського обліку залежить загальна прибутковість і безпеку бізнесу – санкції від податківців бувають дуже витратними!

Наші фахівці – бухгалтери вищої кваліфікації, кожен з яких має досвід ведення бухобліку на різних підприємствах України. Будьте впевнені: замовити бухгалтерський облік Київ в «Аудит і Право» означає швидко і ефективно навести порядок в бухгалтерії свого підприємства, що дозволить зробити бізнес прибутковим і по-справжньому рентабельним!