Експрес-аудит

Експрес-аудит – це комплекс заходів вибіркової перевірки підприємства. В першу чергу, цей вид аудиторської перевірки відрізняється термінами і вартістю проведення: як правило, повний час експрес-аудиту (час на саму перевірку, а також на складання звітності перевірки) – не більше п’яти днів, незалежно від масштабів підприємства або форми його власності.

Проведення експрес-аудиту особливо ефективне за необхідності перевірки певних напрямків діяльності компанії, коли немає потреби у проведенні обов’язкового або ініціативного аудиту.

Експрес-аудит в Україні проводиться за заздалегідь узгодженою з керівником або головним бухгалтером процедурою, в ході якої перевіряються лише вибіркові ділянки бухгалтерії або податкової звітності.

Експрес-аудит – швидка перевірка, доступна кожному підприємцю!

Проведення експрес-перевірки важливо довіряти професійному аудитору. Адже такий аудит передбачає формування звіту про діяльність підприємства в найкоротші терміни, а під час проведення перевірки аудитор мінімально втручається в роботу підприємства. Тут багато аналітичної роботи, впоратися з якою може не кожен «спеціаліст».

На відміну від традиційних форм аудиторських перевірок, експрес-аудит виключає можливість ретельної перевірки кожного бухгалтерського запису за звітний період. Це означає необхідність прийняти коректність первинних документів і компетентність роботи бухгалтерії за «аксіому» – експрес аудит Київ передбачає перевірку всієї необхідної документації в максимально стислі терміни.

Крім того, в проведенні таких експрес-перевірок зазвичай бере участь лише один аудитор. Він повинен бути максимально компетентний і володіти хорошим досвідом проведення швидких перевірок бухгалтерії, а значить, проведення експрес-аудиту на вашому підприємстві слід довіряти професіоналам!

Замовивши швидкий експрес-аудит у нас, за мінімум витрат ви отримаєте комплексну оцінку:

  • загального стану справ бухгалтерії і оподаткування підприємства;
  • можливих ризиків, пов’язаних з оподаткуванням;
  • загальної ефективності системи управління підприємства;
  • системи документообігу та внутрішнього контролю.

Все це, а також необхідні консультації та рекомендації – в найкоротші терміни і за доступною для кожного бізнесмена ціною!

Багато підприємців України вибирають регулярний експрес-аудит для свого підприємства з огляду на надзвичайну оперативності та оптимальну вартість таких перевірок. Проведення експрес-аудиту вигідне і завдяки відсутності необхідності надавати аудитору широкий пакет документів, що позитивно впливає на терміни проведення самої перевірки.

Експрес-аудит – швидка перевірка, необхідна для вашого підприємства!

Якщо ви купуєте новий бізнес, або розширюєте своє виробництво, проведення позапланового експрес-аудиту – вимушена необхідність. Адже саме така перевірка дозволить в найкоротші терміни дізнатися про реальний стан справ!

Після проведення експрес-аудиту в «Аудит і Право» ви отримаєте компетентний аудиторський висновок. Цей документ включає список виявлених невразливостей і фінансових «дірок» вашого підприємства і можливі варіанти їх вирішення. Крім цього, наші аудитори нададуть всі необхідні рекомендації з приводу розширення або оптимізації фінансової складової вашого підприємства.

Замовити експрес-аудит в Києві – це вигідне і далекоглядне рішення для кожного бізнесмена України! Незалежно від форми власності, масштабів або інших особливостей функціонування вашого підприємства в найкоротші терміни ви отримаєте чіткий звіт про аудиторську перевірку, інформацію про реальні ризики оподаткування та всі необхідні консультації для оптимізації бухгалтерії вашого підприємства.