Податковий аудит

Готовність до перевірок будь-яких контролюючих органів – найважливіше завдання на всіх етапах функціонування підприємства. Замовити податковий аудит з метою підготовки до ревізії – ефективне рішення, яке дозволить в найкоротші терміни якісно оптимізувати податкову звітність і уникнути будь-яких штрафних санкцій.

Податковий аудит в Україні – це незалежна перевірка обліку оподаткування, яка виконується зовнішніми аудиторами. Цей вид аудиту – найбільш затребуваний серед підприємців, оскільки «чистота» податкової звітності – запорука фінансової успішності бізнесу!

Податковий аудит – якісна підготовка до перевірок, доступна кожному підприємцю!

Податкове законодавство України постійно доповнюється різними правками, яких повинні дотримуватися всі підприємці. Досить важко відстежити відповідні зміни самостійно. У випадку невідповідності звітності можливі різні санкції, аж до ліквідації підприємства.

Замовити податковий аудит в Києві від компанії «Аудит і Право» можна як при проведенні заходів з підготовки до перевірки, так і з метою оптимізації податкового обліку. Під час проведення аудиту наші фахівці контролюють коректність п’яти найважливіших джерел податкових ризиків:

  • визначення і формування податкової бази, нарахування податків;
  • стану розрахунків, правильність декларування та порядок сплати податків;
  • стану всієї документації і готовність до ревізій;
  • системи податкового обліку, відповідно до чинного законодавства;
  • юридичних договорів та іншої необхідної документації.

Незалежний податковий аудит за всіма правилами!

Податковий аудит підприємства – один з видів ініціативних аудиторських перевірок, популярний серед вітчизняних підприємців. Цей вид аудиту затребуваний на різних підприємствах України – причиною тому є можливість швидкого і ефективного усунення будь-яких помилок податкової діяльності, допущених бухгалтерами через необережність або навмисно, що теж трапляється!

Аудиторська перевірка оподаткування від «Аудит і Право» – ефективна перевірка систем податкового та бухгалтерського обліку, для проведення якої ми застосовуємо комплекс найефективніших заходів:

  • ревізія податкового обліку на предмет відповідності нормам законодавства;
  • перевірка коректності ведення податкових регістрів;
  • контроль своєчасності розрахунків з різними фондами;
  • оптимізація оподаткування підприємства згідно із законодавством України.

Всі ці, а також інші аудиторські заходи – ефективний спосіб утримувати податкову діяльність вашого підприємства «в тонусі»! Податковий аудит Київ від «Аудит і Право» – це оперативна перевірка вашого бізнесу, що здійснюється професіоналами податкового обліку!

Замовити незалежний податковий аудит означає швидко і якісно мінімізувати можливі ризики, пов’язані з некоректним податковим обліком. Убезпечивши підприємство від таких факторів, ви збільшите його прибутковість і забудете про проблеми з перевіряючими інстанціями.

Наші фахівці – професіонали аудиту, що мають великий досвід в проведенні різних аудиторських перевірок на підприємствах України. Після проведення аудиту ви отримаєте звіт про перевірки, інформацію про реальну підготовленість підприємства до перевірок контролюючих служб, а також отримаєте необхідні рекомендації для виправлення виявлених помилок і недоліків.

Підготуйте своє підприємство до перевірки заздалегідь – замовте аудиторські послуги від «Аудит і Право» за найвигіднішою і найдоступнішою ціною!