Обов’язковий аудит

Обов’язкова перевірка коректності фінансової і бухгалтерської звітності – найважливіший фактор, що визначає прибутковість роботи будь-якого підприємства. Даний вид аудиту проводиться щорічно, а основна мета таких перевірок – підтвердження достовірності звітності фінансових результатів функціонування бізнесу.

Під час проведення обов’язкової аудиторської перевірки особлива увага приділяється правильності всіх звітів. Якщо перевіряючими органами були виявлені факти шахрайства (навіть ненавмисні – ті, які з’явилися через недоліки звітності), можливі різні санкції. Замовити обов’язковий аудит в Києві – означає убезпечити свій бізнес від негативних наслідків, які можуть виникнути після виявлення таких недоліків.

Обов’язковий аудит – найважливіша перевірка, необхідна кожному підприємцю!

Незалежно від сфери діяльності вашого підприємства, обсягів виробництва або інших чинників такий вид аудиту є обов’язковим:

  • для відкритих акціонерних товариств;
  • будь-яких фінансових організацій (кредитні спілки, інвестиційні фонди та інші);
  • установ, що надають страхові послуги;
  • інвестиційних фондів;
  • інших організацій згідно чинного законодавства.

Багато підприємців відносяться до обов’язкових аудиторських перевірок немов до «незаслуженої кари». В підсумку на підприємствах піднімається глобальна паніка, що призводить до «провалу» аудиту і як наслідок – значним штрафам за результатами перевірки. Через невідповідність податкової та бухгалтерської документації доводиться викладати кругленькі суми, але ж штрафів можна було уникнути!

Не варто побоюватися обов’язкового аудиту підприємства – уявіть, що це такий собі іспит вашої компанії на платоспроможність. Від нього нікуди не дітися, оскільки законодавство зобов’язує проходити його з року в рік.

А ось у разі позитивного аудиторського висновку за результатами перевірки ваше підприємство немов вийде на новий рівень. Отримати такий «імпульс» легко – достатньо підготувати підприємство, документацію і персонал компанії до майбутньої ревізії і замовити обов’язковий аудит Київ в «Аудит і Право»!

Після того, як підприємство успішно пройде обов’язкову перевірку, ви можете розраховувати на довіру кредиторів, залучення нових інвестицій в розвиток своєї справи, прихід нових клієнтів … Одні плюси! Саме тому замовити обов’язковий аудит в Україні – це найоптимальніше рішення! Незалежно від форми власності вашого бізнесу, масштабів функціонування і інших аспектів наші фахівці в найкоротші терміни проведуть всі необхідні перевірки і підготують рекомендації для усунення виявлених недоліків.

По закінченню перевірки вашої фірми ви будете мати найважливішою інформацією:

  • про фактичний стан і реальний стан справ підприємства;
  • всіх фінансові ризики і можливі способи їх усунення;
  • порушення з боку посадових осіб;
  • ефективності розподілу доходів підприємства;
  • ймовірних претензії з боку контролюючих органів, методами їх вирішення.

Як зробити обов’язковий аудит

Щоб якісно підготуватися до можливих перевірок, необхідно доручити проведення аудиту професіоналам, адже від якості проведених заходів залежить фінансове майбутнє підприємства! Наші аудитори – професіонали бухгалтерського обліку та аудиту, які мають великий досвід в проведенні різних перевірок на підприємствах країни.

Замовити щорічний обов’язковий бухгалтерський аудит від «Аудит і Право» – правильне і далекоглядне рішення, доступне кожному бізнесменові!