Відновлення бухгалтерського обліку

Найважливішим фактором, що визначає ефективність ведення бухгалтерії та обліку оподаткування, є безперервність цих процесів. Дійсно, в разі нерегулярного ведення звітності складно розраховувати на ефективність бухгалтерії і підвищення прибутковості підприємства. В такому випадку замовити відновлення бухгалтерського обліку – неминучий крок, який необхідний для подальшої коректної роботи бухгалтерії і, як наслідок, роботи підприємства в цілому.

У певний момент функціонування будь-якого бізнесу виникають ситуації, коли необхідне повне або часткове відновлення бухгалтерського обліку підприємства або підприємця. Наприклад, на етапі становлення вашої справи ви знехтували веденням бухгалтерії або вели облік самостійно. Наслідки такого бухобліку можуть проявитися через кілька місяців або навіть років, коли прийде час чергової перевірки в перевіряючих інстанціях.

Діяти потрібно зараз!

Знайти помилку в такій звітності буде досить складно, тому замовити відновлення бухгалтерського обліку в Києві – найкращий варіант, який заощадить час і сили на пошуки.

Такі випадки непоодинокі, наведемо лише основні ситуації, коли відновлення бухгалтерського обліку – це необхідність:

  • бухгалтерський облік підприємства був відсутній або не вівся тривалий час;
  • головний бухгалтер допустив ряд серйозних помилок;
  • первинні документи виявилися некоректними;
  • контролюючі органи виявили помилки звітності, були накладені штрафи та інші санкції.

Найважливіший момент: відновлення бухгалтерського обліку має виконуватися професійними аудиторами. Пошук помилок бухгалтерії – трудомістка справа, яка вимагає високої кваліфікації виконавців. Найчастіше єдиними джерелами для відновлення стають первинні документи компанії, тому будь-яка помилка аудиторів на початковому етапі може стати фатальною.

Щоб почати відновлення «з нуля», перш за все, потрібно проаналізувати реальний стан справ підприємства. Для цього проводиться фінансовий аудит, а оптимальний варіант – проведення аудиторської перевірки і відновлення однією групою бухгалтерів. Це дозволяє швидко і ефективно ліквідувати будь-яку помилку бухгалтерії.

Відновлення бухобліку від компанії «Аудит і Право» – це комплекс найдієвіших заходів, кінцева мета яких – створення ефективної бухгалтерії:

  • збір та обробка первинної документації компанії;
  • інвентаризація розрахункових засобів, запасів і сировини (для великих виробництв);
  • ретельне відновлення первинних документів;
  • складання вихідного балансу, відновлення регістрів обліку;
  • відновлення бази даних (за її наявності);
  • складання, корекція та здача уточнюючої податкової декларації у ДФС України.

Відновлення бухгалтерського обліку – ефективне виправлення будь-яких помилок у звітності!

Відновлення бухгалтерського обліку передбачає обробку і коригування всіх документів, необхідних для ведення повноцінної бухгалтерії підприємства. У випадку, якщо документи були знищені, втрачені або зовсім не створювалися – їх необхідно створити. Важливо доручити цю роботу професіоналам, адже неякісне відновлення бухгалтерії – втрата часу та коштів.

Замовити відновлення бухгалтерського обліку Київ в «Аудит і Право» ви можете за вигідною та доступною для кожного підприємця ціною! Залежно від ступеня пошкодження бухгалтерії ви можете замовити часткове (конкретних ділянок бухгалтерії) або повне відновлення бухгалтерського обліку вашого підприємства. Приймаючи рішення про співпрацю з нами, ви можете бути впевнені – бухгалтерія буде відновлена якнайшвидше та якісно, а ваш бізнес стане максимально прибутковим!