Ведення бухгалтерського обліку

Своєчасність і правильність ведення бухгалтерського обліку діяльності компанії є необхідністю для кожного сучасного бізнесмена. Успішність будь-якого бізнесу визначається фінансовими показниками його діяльності, загальної прибутковості за певний період. У випадку недосконалого бухгалтерського обліку (часте явище в українському бізнесі) наслідки можуть бути різними: від втрати відчутної частки прибутку до різних штрафів і санкцій з боку перевіряючих органів.

 

Порядок в бухгалтерії – запорука успішності і безпеки вашої компанії! Адже саме від роботи бухгалтерії, коректності та своєчасності подачі звітностей і залежить фінансова рентабельність бізнесу. Якщо в бухгалтерії вашого підприємства є неточності – вони обов’язково з’являться в податкових деклараціях. З великою ймовірністю ваша компанія зазнає збитків у вигляді санкцій. Якщо помилки бухгалтерії стають систематичними, справа доходить навіть до закриття бізнесу.

 

Кращий спосіб уникнути санкцій від перевіряючих органів – замовити ведення бухгалтерського обліку Київ у професійних аудиторів. Ця послуга від нашої компанії вигідна і доступна кожному бізнесмену – навіть якщо на вашому підприємстві немає головбуха, який виписував би первинну документацію, аудитори зроблять це за вас!

 

Бухгалтерське обслуговування бізнесу – швидке і ефективне рішення будь-яких проблем бухгалтерського обліку!

Замовити ведення бухгалтерського обліку в Києві – поширене та ефективне рішення, яке щодня приймають сотні підприємців України. Така послуга надається один раз або з певною періодичністю (як правило, щомісяця).

 

Обслуговування бізнесу від «Аудит і Право» – це комплекс заходів, спрямованих на оптимізацію ведення бухгалтерії та формування податкової звітності підприємства. Наші пропозиції – це три найефективніших варіанти надання бухгалтерського обслуговування, доступних кожному підприємцю:

 

  • повне ведення бухгалтерського та податкового обліку вашого підприємства;
  • ведення обліку в якості головного бухгалтера фірми;
  • податковий супровід функціонування підприємства.

 

Перший варіант ідеально підходить для бухгалтерського обслуговування невеликих компаній. При цьому варіанті співпраці наші фахівці виконують всі відповідні роботи бухгалтерського і податкового обліку.

 

Другий варіант передбачає виконання робіт з формування та подачі звітності, оптимізації оподаткування підприємства. Рекомендуємо цей спосіб ведення бухгалтерського обліку для підприємств, в яких є бухгалтер, який оформляє всю необхідну первинну документацію.

 

Податковий супровід – це постійна співпраця та консультації з головним бухгалтером вашого підприємства. Ми допоможемо оптимізувати фінансові схеми і мінімізувати ризики під час можливих перевірок з боку контролюючих структур. Незалежно від обраного вами способу співпраці ви можете бути впевнені – ведення бухгалтерського обліку підприємства бізнесу або підприємця в надійних руках!

Ми мінімізуємо ризики фінансових втрат, оптимізуємо податкове навантаження і схеми фінансової діяльності вашого підприємства. За необхідності наші аудитори можуть сформувати облікову політику вашої компанії, здати необхідну звітність в податкову службу та позабюджетні фонди. Залежно від ваших побажань ведення обліку може надаватися одноразово або на постійній основі.

 

Замовити ведення бухгалтерського обліку в «Аудит і Право» – це кращий вибір бухгалтерського обслуговування за оптимальною для кожного бізнесмена ціною!