Супровід перевірок

Обов’язковим елементом функціонування будь-якого підприємства України є регулярні ревізії, що проводяться державними органами (ДФС). Головна мета таких заходів – це виявлення фактів шахрайства або недбалості у веденні податкової діяльності фірми.

Наслідки візиту контролюючих органів можуть бути різними – від відчутних для кожного підприємця штрафів до повної заборони діяльності підприємства на невизначений термін.

Навіть у випадку ідеального бухгалтерського обліку та оподаткування підприємства потрібно уважно ставитися до таких заходів. Наприклад, ревізор може припуститися помилки під час аналізу звітності – в такому випадку доведеться заплатити штраф навіть у випадку «чистоти» відповідних документів. А тому замовити супровід податкових перевірок в Києві – це рішення, яке щорічно приймають все більше і більше українських підприємців, адже від вердикту, винесеного контролюючими органами, залежить багато чого.

Супровід податкових перевірок – захист бізнесу за доступною для кожного бізнесмена ціною!

Під час безпосереднього візиту податкової служби та інших інстанцій необхідні знання відповідного законодавства, останніх правок до нього і повноважень ревізорів. Замовити супровід податкових перевірок недорого означає убезпечити своє підприємство від можливих неприємностей, викликаних як недосконалою документацією, так і неправомірними діями перевіряючих структур.

Фахівці нашої компанії мають великий досвід супроводу перевірок на різних підприємствах країни. Кожен з них – професіонал, який отримав профільну освіту і регулярно підвищує рівень кваліфікації на внутрішніх тренінгах.

Звертаючись за допомогою до нас, ви отримуєте всю необхідну підтримку:

  • огляд і перевірка первинної документації перед майбутньою перевіркою;
  • рекомендації стосовно поведінки співробітників бухгалтерії під час ревізії;
  • комплексну перевірку необхідних для ДФС документів;
  • захист інтересів компанії під час безпосередньої перевірки;
  • допомога в юридичному оскарженні результатів ревізій.

Найважливішим етапом проведення будь-якої ревізії є перевірка фінансових документів вашої компанії. Будь-який підприємець знає – співробітники ДФС і інших структур «з особливим трепетом» відносяться до будь-яких недоробок документації, а приводом для штрафних санкцій можуть стати банальні помилки бухгалтерів.

Ми рекомендуємо замовляти супровід податкових перевірок за 1 – 2 тижні до майбутнього візиту ревізорів. Наші фахівці перевірять кожен фінансовий документ вашої компанії, вкажуть на можливі «вразливі місця», завдяки чому ваші бухгалтера встигнуть виправити будь-які недоліки. Замовивши супровід податкових перевірок Київ заздалегідь, ви підійдете до перевірки у всеозброєнні – у податківців не залишиться можливостей звинуватити вашу компанію в податкових порушеннях!

Супровід перевірок від «Аудит і Право» – це підтримка на всіх етапах: до, під час і після ревізії. Як відомо, через 10 днів після закінчення перевірки ДФС надсилає повідомлення-рішення про підсумки ревізії, і отриманий вердикт нерідко залишає безліч запитань. Наші юристи допоможуть опротестувати висновок, а також нададуть допомогу в переговорах з інспекторами.

Ціни на наші послуги доступні для кожного бізнесмена. Замовити супровід податкових перевірок в «Аудит і Право» – це вигідне рішення, яке забезпечить необхідний правовий захист інтересів вашого підприємства перед державними органами!

Стабільна робота фірми – запорука її фінансової успішності!