Реєстрація юридичної та фізичної особи

Стати підприємцем може кожен. І хоча законодавство України в сфері ведення малого і середнього бізнесу з кожним роком все спрощується, зареєструвати підприємницьку діяльність буває не так-то й легко.

Як відкрити ПП, які документи потрібні для відкриття або, навпаки, закриття компанії? Як не допустити помилок під час заповнення документів? Правильним рішенням буде, якщо питаннями реєстрації юридичних та фізичних осіб будуть займатися професіонали!

Реєстрація фізичних осіб Київ від «Аудит і Право» – синонім коректного і швидкого початку вашої підприємницької діяльності! Ми оперативно відкриємо ФОП, дотримуючись всіх норм чинного законодавства. Реєстрація фізичної особи у нас вигідна завдяки відсутності необхідності збирати велику кількість документів і довідок – якщо потрібно, ми зробимо це за вас!

Реєстрація юридичних осіб – швидко і правильно!

Наша компанія пропонує весь спектр правової допомоги – від підготовки необхідних для відкриття компанії документів до послуг «під ключ». Вибираючи нас, ви отримаєте необхідну правову підтримку і вичерпні консультації, а сам процес реєстрації буде надзвичайно швидким!

Не маючи досвіду у відкритті підприємства або друзів-бізнесменів, які пояснять всі моменти в питаннях відкриття бізнесу, реєстрація юридичної особи стає непростим заняттям. Потрібно врахувати кожен нюанс законодавства, заповнити всі необхідні документи і подати їх в усі відповідні інстанції.

Помилки ж під час самостійної реєстрації – синонім виникнення проблем під час ведення комерційної діяльності (як фінансових, так і юридичних). А тому найправильнішим рішенням буде довірити реєстрацію фізичної або юридичної особи професійним юристам.

«Аудит і Право» – найнадійніша реєстрація юридичних осіб в Києві! Довіряйте відкриття бізнесу професіоналам!

Якісна та швидка реєстрація юридичних осіб в Україні

Швидка і надійна реєстрація підприємницької діяльності – ось що потрібно будь-якому бізнесмену незалежно від обраної форми власності та інших аспектів. Ми виконуємо всі необхідні роботи «під ключ», самостійно збираємо і заповнюємо необхідні документи, а також подаємо їх у відповідні інстанції.

Наші юристи проведуть всі необхідні етапи реєстрації ПП або компанії максимально швидко і професійно:

  • вибір правильної організаційно-правової форми підприємства;
  • підбір оптимальної системи оподаткування;
  • реєстрація в ЄДР;
  • подача документів в ДФС і різні фонди;
  • розробка статуту, отримання печатки;
  • відкриття рахунку в банку для ведення фінансової діяльності.

Результатом виконання робіт стане включення вашого підприємства в ЄДРПОУ, а також отримання унікального коду. «Аудит і Право» – це чудова можливість замовити швидку реєстрацію фізичних та юридичних осіб недорого, а якість наших послуг вже оцінили сотні підприємців!

«Аудит і Право» – оптимальний початок вашого бізнесу!

Ми допомагаємо зареєструвати фізичні та юридичні особи недорого в Києві і Україні. Довіряючи реєстрацію свого бізнесу нам, ви уникаєте необхідності вивчати нові поправки законодавства, самостійно заповнювати та подавати десятки документів, стояти в чергах і витрачати власні нерви.

Потрібна недорога реєстрація фізичних осіб? Чи плануєте відкриття юридичної особи? Звертайтеся в «Аудит і Право» – наші фахівці зроблять все в максимально оперативні терміни!