Податкові спори

Як показує практика, з поняттям «податкові спори» знайома переважна більшість суб’єктів підприємницької діяльності. І це цілком зрозуміло, оскільки за допомогою такого правового механізму дозволяються будь-які спори між юридичними і фізичними особами, з одного боку, і податковими органами, з іншого, щодо оскарження рішень останніх.

Податкові спори – це дуже делікатна сфера, яка вимагає ґрунтовного знання законів України та професійного ведення судових справ. А тому, якщо вам необхідний висококваліфікований юрист, який має великий досвід у вирішенні податкових спорів, співпраця з «Аудит і Право» стане ідеальним вирішенням питання!

Після прийняття Податкового Кодексу України в 2010 році багатьом підприємцям доводиться оскаржувати дії перевіряючих структур. Причиною тому – поправки Кодексу, згідно з якими ДФС має право на здійснення будь-яких перевірок податкової і фінансової діяльності без попереднього повідомлення підприємця. Результатом стали часті випадки «свавілля» з боку податківців: перевіряючими органами регулярно виносяться необґрунтовані рішення про різні стягнення та санкції.

Довести що-небудь перевіряючим «на місці» складно. Потрібно ретельно вивчити Кодекс, а також бути готовим до тривалих судових розглядів – будь-які питання з податківцями вирішуються в судовому порядку.

Щорічно підприємці України подають тисячі судових позовів на представників ДФС. Шанси самостійно (тобто, без юридичної підтримки в суді) виграти справу проти державних органів, прямо скажемо, невеликі. Саме тому податкові спори Київ повинні проводитися із залученням професійних юристів!

Вирішення податкових спорів в Києві будь-якої складності!

Знайти хорошого юриста – це головна умова для виграшу справи! Ми допоможемо ефективно вирішити поточний податковий спір, професійно і в правовому полі вирішивши ситуацію, що виникла.

При судовому розгляді подібних справ ми супроводжуємо весь процес, починаючи з подачі заяви до арбітражного суду і закінчуючи винесенням остаточного рішення. І в усьому цьому вже переконалося чимало платників податків, які завдяки нашій допомозі успішно відстояли свої інтереси.

З першого погляду може здатися, що податкові спори в Україні не є проблемою, і що ця процедура не настільки складна. Однак однією заявою, поданою в потрібну інстанцію, не відбутися. Якщо копнути глибше, на весь бюрократичний ланцюжок, починаючи з адміністративного оскарження рішень, дій або бездіяльності податкових органів та судового оскарження, то відразу ж розумієш необхідність кваліфікованих послуг.

Професійна допомога вирішення податкових спорів в Україні – ми виграємо будь-який податковий спір!

Наші юристи добре знають на «лазівках» законодавства, «подвійністю» судової практики і практикою адміністрування, що часто змінюється. Завдяки таким знанням, перевіреному досвіду і високій самовіддачі наші клієнти отримують необхідні вердикти, зменшуючи необґрунтовані витрати і заощаджуючи свої нерви і час.

Для успішного результату допомога у вирішенні податкових спорів повинна бути професійною, а тому зробіть ставку на професійні послуги компанії «Аудит і право»! Оптимальне рішення під час виникнення податкових спорів – це звернення до професіоналів. Це допоможе убезпечити вашу компанію від непередбачених несподіванок під час розгляду справи інспектором.

«Аудит і право» – це оперативне і результативне рішення судових процесів!