Податкове планування (оптимізація)

Незалежно від форми власності, сфери або обсягів бізнесу потрібно регулярно оптимізувати систему оподаткування. Це необхідно для досягнення максимальної прибутковості підприємства, оскільки зайві виплати податків і інших відрахувань б’ють по кишенях більшості бізнесменів України.

 

Податкове законодавство змінюється фактично щорічно. Бізнесмени змушені самостійно відстежувати ці зміни, постійно коригуючи оподаткування фірми. На жаль, динаміка змін не сприяє полегшенню податкового навантаження для малого та середнього бізнесу – іноді податки «тиснуть» настільки відчутно, що після сплати всіх необхідних рахунків виявляється, що підприємство збиткове. І єдиний вихід із ситуації – оптимізація оподаткування компанії. Інакше – повільний, але впевнений шлях до банкрутства!

 

Замовити податкове планування в Києві – означає в максимально короткі терміни розібратися з нарахуванням податків, виявити вразливі місця оподаткування і ліквідувати їх.

 

Розплануйте свої податки правильно!

 

Поняття оптимізації обліку оподаткування означає використання найефективніших засобів і методів керівництва підприємством, проведення різних фінансових операцій з єдиною метою – максимально знизити суму відрахувань підприємства, не порушуючи при цьому чинного законодавства.

 

Податкове планування Київ проводиться в кілька етапів. Перш за все, фахівці проводять збір необхідної інформації про останні угоди (наприклад, за тиждень, місяць або рік). На підставі цих даних робиться висновок про прибутковість підприємства – непоодинокі випадки, коли компанія є збитковою через недосконалу податкову політику. Провівши зовнішнє і внутрішнє податкове планування, зменшивши податковий тиск, можна досягти істотного скорочення податкових зборів, що означає приріст прибутковості вашої компанії!

 

Важливість регулярної оптимізації оподаткування полягає й у постійній зміні законодавства України. ДФС і інші служби прагнуть не допустити незаконного зниження податкового навантаження підприємства, виявити і усунути схеми мінімізації оподаткування. Самостійно добитися будь-якого зниження податків досить важко, тому замовити податкове планування недорого в «Аудит і Право» стане кращим рішенням для вас і вашого бізнесу!

 

Оптимізація податкового обліку підприємства – ключ до його успішності, доступний кожному бізнесменові!

Замовити податкове планування в «Аудит і Право» може кожен підприємець! Незалежно від особливостей вашого підприємства, задіяні у нас фахівці в найкоротші терміни проведуть весь спектр необхідних робіт, щоб зробити оподаткування компанії максимально вигідним:

 

  • визначення всіх пільг, що надаються поточним податковим законодавством;
  • мінімізація можливих ризиків, пов’язаних з некоректною сплатою;
  • перевірка коректності податкових документів, своєчасності сплати;
  • контроль правильності розрахунку податків;
  • розробка облікової політики оподаткування.

 

Будь-який підприємець зацікавлений у зменшенні суми податків, а тому надзвичайно важливо довіряти податкове планування професіоналам консалтингових послуг, адже коректність і якісність оптимізації оподаткування – найважливіший фактор, який безпосередньо впливає на розмір ваших дивідендів і відсутність проблем з перевіряючими органами!

 

Навести порядок в оподаткуванні просто – достатньо замовити податкове планування в «Аудит і Право» за вигідною для кожного бізнесмена ціною!