Консультування аудитора

Для ефективної роботи будь-якого підприємства України так чи інакше необхідні періодичні консультації експертів бухгалтерського обліку.

Кожен підприємець час від часу стикається з різними проблемами, для вирішення яких потрібні знання всіх аспектів ведення фінансової звітності, бухгалтерії і оподаткування. В умовах відсутності часу і необхідного фахівця в штаті компанії замовити консультування аудитора Київ стане найкращим рішенням, яке дозволить в найкоротші терміни виявити всі вразливі місця бухгалтерського обліку та податкової звітності та швидко їх виправити.

Внутрішній аудит – це проведення необхідних заходів, спрямованих на оптимізацію систем податкового та бухгалтерського обліку. Крім того, керівник компанії отримує всі необхідні консультації, за допомогою яких він може покращити фінансові показники компанії, розробити ефективну систему управління підприємством.

Консультування аудитора – це доступна можливість вивести прибутковість вашої фірми на новий рівень. Важливу роль тут відіграє професіоналізм аудиторів і репутація компанії – консультування аудитора має виконуватися досвідченими бухгалтерами вищої кваліфікації, адже розбиратися в чужому бухгалтерському обліку – набагато складніше, ніж створити його «з нуля», саме тому навички консультує аудитора особливо важливі.

Внутрішній аудит – оптимізація бізнесу за доступною ціною!

Грамотне консультування бізнесу виконується одним або декількома аудиторами, які в процесі роботи знаходяться в постійній співпраці з радою директорів підприємства. Отримані рекомендації допоможуть керівництву в реалізації конкретних завдань, поліпшенні загальної роботи компанії і оптимізації податкового та бухгалтерського обліку.

Замовити консультування аудитора в Києві в «Аудит і Право» – вигідний і ефективний метод оптимізації фінансової складової вашого бізнесу! Наявність бухгалтерського відділу у вашій компанії для нас немає значення – консультування аудитора може проводитися виключно з вашою участю. У будь-якому випадку, будьте впевнені, що ви отримаєте максимально ефективні рекомендації, які допоможуть зробити ваш бізнес прибутковим та рентабельним!

Для поліпшення фінансових показників вашого підприємства і коригування всіх видів обліку ми проведемо найефективніші заходи:

  • повний аудит бухгалтерського обліку підприємства;
  • аудит податкового обліку;
  • перевірка достовірності бухгалтерської звітності;
  • оцінка фінансово-господарської діяльності вашої компанії;
  • консультування з питань реорганізації або приватизації підприємства.

Замовити консультування аудитора недорого в компанії «Аудит і Право» може кожен підприємець, незалежно від форми власності, сфери послуг, що надаються і будь-яких інших особливостей підприємства!

За необхідності, ми допоможемо вам підготуватися до майбутньої аудиторської або податкової перевірки. Ми дотримуємося повної ділової конфіденційності: система оподаткування, відрахування в небюджетні фонди, контракти і суми угод з діловими партнерами, а також будь-які інші робочі моменти залишаться таємницею вашого підприємства. Репутація наших клієнтів – понад усе!

Наші аудитори – висококласні професіонали, які отримали профільну освіту і мають великий досвід в проведенні різних типів аудиторських консультацій на підприємствах України. Співпрацюючи з нами, ви в найкоротші терміни отримаєте повноцінний аудиторський висновок, а також рекомендації щодо оптимізації роботи та обліків вашого підприємства.