Внесення змін до ЄДР

Необхідність коригування змісту установчих документів, внесення різних змін до Єдиного реєстру – явище, відоме кожному підприємцю України. Незалежно від типу вашого підприємства, потрібно фіксувати в ЄДР всі найважливіші події (зміна керівництва, головного бухгалтера, тощо) згідно з чинним законодавством країни.

Під час обробки, модифікації або видалення відповідних даних величезну роль грає чіткість виконання таких робіт. Виправити допущену помилку в ЄДР – справа не з простих, тому замовити внесення змін до ЄДР в Києві – безпечне і обґрунтоване рішення!

Важливим фактором, що спонукає тисячі підприємців України замовляти внесення змін до ЄДР у професійних бухгалтерів, це постійні доповнення законодавства. Наприклад, останні поправки передбачають створення «суперреєстру» – тепер функції держреєстратора можуть виконувати органи місцевого самоврядування. Крім цієї поправки, змін зазнали ще 34 кодекси.

Крім того, змінився порядок і вартість отримання витягів з Реєстру як в письмовій, так і в електронній формі. Весь документообіг переводиться в електронний вигляд, тому подачу відомостей до Реєстру повинні виконувати професіонали!

У більшості українських підприємців немає часу на вивчення постійних змін законодавства, в такому випадку, замовити внесення змін до ЄДР Київ стає кращим варіантом, який дозволяє заощадити час і бути впевненим в правильності інформації, що вноситься!

Внесення змін до ЄДР повинен робити фахівець!

Зрозуміло, можна внести необхідні зміни самому. Це дозволить заощадити гроші, однак чи варта економія можливих ризиків? Адже неправильна інформація про діяльність компанії в Єдиному реєстрі, так чи інакше, буде заважати фінансовій ефективності підприємства, а в разі невірної інформації про власника, розмір статутного капіталу, адреси або недоліків в економічній діяльності штрафних санкцій від перевіряючих органів не уникнути. Ось чому вносити зміни до ЄДР повинен тільки фахівець!

Замовити внесення змін до ЄДР недорого – рішення, яке щорічно приймають тисячі українських підприємців. Вигода від співпраці з досвідченими юристами очевидна – економія часу і сил на роботу з Єдиним реєстром, гарантія коректності внесених змін і, як наслідок, уникнення штрафів від державних органів.

Внесення змін до ЄДР по Україні

Наша пропозиція – це якісне і оперативне внесення змін інформації про діяльність вашого підприємства з метою максимальної оптимізації його роботи:

  • редагування інформації про засновників компанії;
  • зміна назви, адреси, розміру статутного капіталу підприємства;
  • редагування інформації про головного бухгалтера підприємства;
  • зміна економічної діяльності бізнесу.

Все це і багато іншого – в найкоротші терміни і за доступною для кожного бізнесмена ціною!

Наші фахівці – кваліфіковані юристи, які мають великий практичний досвід в редагуванні інформації ЄДР про діяльність, керівництво та інших даних різних підприємств. Ось чому замовити внесення змін до ЄДР в «Аудит і Право» означає убезпечити свій бізнес від різних проблем і штрафів, пов’язаних з некоректністю наданої інформації.

Як відомо, ЄДР тепер «один для всіх»: підприємці-ФОП зобов’язані подавати відомості про свою діяльність нарівні з юридичними особами. Вибираючи співпрацю з нами, ви можете не турбуватися про фінансову складову – ціни наших послуг доступні кожному підприємцю!