Складання та здача звітності

Регулярне складання і здача звітності в контролюючі служби – обов’язок кожного підприємця. Незалежно від форми власності, сфери діяльності та інших особливостей вашої компанії вся документація повинна бути коректною, а її подача – своєчасною. В іншому випадку неминучі санкції від різних перевіряючих структур – від невеликих штрафів до адміністративної і навіть кримінальної відповідальності у випадку систематичного ухилення від сплати податків.

Якщо обсяги виробництва вашого підприємства невеликі і немає необхідності в послугах штатного бухгалтера, складання і здача звітності – процес, до якого потрібно поставитися особливо серйозно. Будь-яка помилка під час заповнення звітів обов’язково «відгукнеться» у вигляді покарання від перевіряючих служб, а для невеликих підприємців такі суми – вагомі витрати, які ставлять під сумнів фінансову рентабельність фірми в цілому.

Навіть якщо вдасться уникнути штрафів, сам процес складання звітності – ресурсномістке заняття. Складно скласти всі необхідні папери самому, врахувати кожен нюанс оподаткування і самостійно сформувати готову до відправки звітність – ось чому замовити складання звітності стане найефективнішим і результативним рішенням!

Складання та здача звітності від «Аудит і Право» – послуги професіоналів, доступні кожному підприємцю!

Під час замовлення відповідних послуг необхідно вибирати досвідчених виконавців. Адже некоректний звіт – синонім проблем різної складності. Доведеться переплачувати двічі, оплачуючи штрафи податкової служби.

Замовляючи складання і здача звітності Київ в компанії «Аудит і Право», ви можете бути впевнені в оперативності і якості виконуваних нами робіт. У максимально стислі терміни ми виконаємо всю необхідну підготовку, а подача звітності буде своєчасною і бездоганною.

Результатом наших робіт стане коректно сформований і поданий комплект всієї документації, яка свідчить про функціонування вашого бізнесу:

  • аналіз коректності первинної документації;
  • створення і заповнення всієї необхідної фінансової звітності;
  • складання та подання податкової звітності;
  • своєчасна подача до відповідних інстанцій.

Ви можете замовити складання і здачу звітності (наприклад, квартальної) як одноразово, так і співпрацюючи з нами на постійній основі. Наші фахівці – кваліфіковані бухгалтери, які мають досвід ведення бухгалтерії та формування звітності на різних підприємствах країни.

Іноді навіть на великих підприємствах, в штаті яких працюють десятки кваліфікованих бухгалтерів, підготовка до здачі звітності займає кілька днів. Що ж говорити про невеликі фірми, які за вимогами податкового законодавства зобов’язані здавати аналогічні звіти?

Замовити складання і здачу звітності в Києві в «Аудит і Право» – кращий спосіб позбавитися від проблем з формування документації! Наша пропозиція вигідна і доступна кожному підприємцю України!