Бухгалтерський аутсорсинг

Аутсорсинг бухгалтерії не лише поліпшить бізнес-процеси на підприємстві, але й дозволить виробити найбільш ефективну стратегію його розвитку. Залучення найманого бухгалтера дозволить настроїти документообіг та оптимізувати усі процеси взаємодії між відділами!

На відміну від бухгалтерських послуг, що надаються одиничними зовнішніми виконавцями, бухгалтерський аутсорсинг – це особлива форма взаємодії, коли найманий підрозділ включається в робочі бізнес-процеси, виконуючи увесь спектр поточних, щоденних завдань – від складання звітності до ведення угод на зовнішньоекономічному рівні.

На аутсорсинг можна передати будь-які функції бухгалтера: реєстраційну та аналітичну, операційну та контрольну, статистичну та управлінську.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу

Передача бухгалтерських процесів на аутсорсинг забезпечить компанію максимальною кількістю переваг:

 

  • Економія фінансів – вартість залучення найманих фахівців у середньому на 35 – 40 % дешевше, ніж утримання штатних бухгалтерів.
  • Заощадження часу – за рахунок залучення декількох компаній підприємство може в рази підвищити швидкість обробки даних.
  • Страхування ризиків – на відміну від штатного відділу бухгалтерів зі спеціалізованою компанією можна укласти договір професійної відповідальності, прописавши в ньому усі необхідні нюанси.
  • Професіоналізм – немає необхідності в навчанні співробітників, відсутність періоду «розгойдування» нового фахівця.
  • Досвід – спеціалізована бухгалтерська компанія одночасно веде десятки організацій, а тому знаходиться в режимі безперервних податкових перевірок, отримуючи досвід в рішенні податкових суперечок.

 

Ефективний аутсорсинг бухгалтерії!

Ведення бухгалтерії підприємства слід назвати найбільш складною частиною бізнес-процесу. Керівникові необхідно не лише займатися стратегічним плануванням розвитку фірми, але й вникати в поточні бухгалтерські проблеми. Часто на це просто немає часу, в інших випадках керівник не має такого досвіду й може зробити грубі помилки у веденні документації.

Бухгалтерське обслуговування може відбуватися як у штатному режимі, так і видалено – співробітники працюватимуть через додатки (наприклад, 1С) на території своєї компанії. Це особливо актуально, якщо компанія невелика, й офіс взагалі відсутній – наприклад, багато ФОП ведуть свою діяльність з власного будинку. У будь-якому випадку, подібне обслуговування бухгалтерії дає додаткову економію.

Відсутність хвороб, декретів і відпусток – ще один плюс бухгалтерського аутсорсингу. Найнята компанія має штат взаємозамінних співробітників і гарантує здачу звітності у визначений строк і відсутність помилок у роботі.

Використання бухгалтерського аутсорсингу забезпечує компанію фахівцями з високим рівнем управлінських знань і навичок. Бухгалтерські послуги здійснюватимуться цілісним функціональним підрозділом, який при цьому організаційно та юридично залишатиметься самостійним. І якщо ви давно хотіли зняти зі своїх бухгалтерів частину складної роботи або організувати бухгалтерський відділ з нуля, передача процесів на аутсорсинг вирішить це питання!